Info o Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století recenze, hodnocení a parametry

Informace: Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století Scénáře, eseje, úvahy Dokořán

Popis produktu: Kniha Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století:Zakladatel soukromé zpravodajské agentury Strategic Forecasting předpovídá celosvětový politický vývoj pro 21. století. Autor ve svých prognózách vychází z mnoha čitelných současných trendů, geopolitických zájmů významných států, jejich silných stránek i slabin, a dovádí je do logických důsledků. Poutavě a přístupně extrapoluje politický, sociální i kulturní vývoj současných i budoucích světových mocností a předpovídá, že přesun mocenských center a s ním spojený úpadek americké nadvlády jsou v nadcházejícím století nevyhnutelnou věcí. Vyhneme se přitom rozpoutání celosvětové války?... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století, dnes za výhodnou cenu 289 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Scénáře, eseje, úvahy.


Názory a komentáře


Názory na Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století

Martin
Recenze Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Dokořán. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Dokořán kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století Dokořán

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Dokořán, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století:
- populární dodavatel a výrobce Dokořán
- číslo EAN 9788025702383
- produkt je v kategorii Scénáře, eseje, úvahy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století Scénáře, eseje, úvahy
Výhodná cena
289 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Scénáře, eseje, úvahy Dokořán

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Scénáře, eseje, úvahy Dokořán

Informace k produktu

Pokud k produktu (Příštích sto let: Předpověď pro jednadvacáté století) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Dokořán), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025702383 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.