Info o Princípy mikroekonómie recenze, hodnocení a parametry

Informace: Princípy mikroekonómie Vysokoškolská výuka Wolters Kluwer

Popis produktu: Kniha Princípy mikroekonómie:Učebnica Princípy mikroekonómie aktualizuje doterajšie učebné materiály v súvislosti so zmenami európskeho i celosvetového ekonomického prostredia, na ktoré ekonómia ako spoločenská veda reaguje. Obsahuje dvanásť nosných tém, ktoré autori vysvetľujú najmä na základe poznatkov neoklasickej ekonómie a marginálneho prístupu k rozhodovaniu ekonomických subjektov. Obsahom učebnice sú súhrnné poznatky o predhistórii ekonomickej vedy, o jej vzniku a o ďalšom rozvoji mikroekonómie, metódy vedeckého skúmania a základné vysvetlenia spôsobu grafických zobrazení a ich interpretácie, ktoré predstavujú základný nástroj na pochopenie ekonomických javov a procesov. Ďalšie kapitoly pozostávajú z analýzy trhového mechanizmu, jeho prvkov, problematiky pružnosti dopytu a ponuky s dôrazom na správanie a rozhodovanie spotrebiteľa. Autori takisto definujú základné poznatky o jednotlivých kategóriách nákladov, príjmov, zisku a o vzťahoch medzi nimi. Veľkú dôležitosť autori prikladajú trhom výrobných faktorov a vysvetľujú ich oceňovanie. Učebnica je prínosná nielen pre študentov ekonomickej vedy, ale aj pre staršie ročníky študentov, resp. odborníkov z praxe, ktorí si potrebujú ozrejmiť podstatné súvislosti mikroekonomického prostredia.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Princípy mikroekonómie, dnes za výhodnou cenu 349 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Vysokoškolská výuka.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Vysokoškolská výuka Wolters Kluwer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Princípy mikroekonómie

Martin
Recenze Princípy mikroekonómie: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Wolters Kluwer. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Wolters Kluwer kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Princípy mikroekonómie a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Princípy mikroekonómie: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Princípy mikroekonómie Wolters Kluwer

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Princípy mikroekonómie a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Wolters Kluwer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Princípy mikroekonómie:
- populární dodavatel a výrobce Wolters Kluwer
- číslo EAN 9788081689765
- produkt je v kategorii Vysokoškolská výuka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Princípy mikroekonómie Vysokoškolská výuka
Výhodná cena
349 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Vysokoškolská výuka Wolters Kluwer

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Vysokoškolská výuka Wolters Kluwer

Informace k produktu

Pokud k produktu (Princípy mikroekonómie) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Wolters Kluwer), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081689765 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.