Info o Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ... recenze, hodnocení a parametry

Informace: Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ... Romány, povídky Volvox Globator

Popis produktu: Kniha Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ...:Kniha je souborem šestnácti povídek, jejichž stěžejním rysem je mistrně vybudovaná zápletka a překvapivé rozuzlení. Podobají se důmyslným strojkům sestaveným tak, aby strhly většinu čtenářovy pozornosti k závěru, který předchozí události přehodnocuje a staví do nového světla. Přísně logická stavba děje je ve zvláštním napětí s jistou bizarní imaginací a specifickým černým humorem, které staví tyto povídky na pomezí žánrů detektivky, hororu či fantastického příběhu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ..., dnes za výhodnou cenu 160 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány, povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány, povídky Volvox Globator, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ...

Martin
Recenze Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ...: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Volvox Globator. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Volvox Globator kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ... a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ...: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ... Volvox Globator

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ... a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Volvox Globator, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 160 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ...:
- populární dodavatel a výrobce Volvox Globator
- číslo EAN 9788072075812
- produkt je v kategorii Romány, povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ... Romány, povídky
Výhodná cena
160 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány, povídky Volvox Globator

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány, povídky Volvox Globator

Informace k produktu

Pokud k produktu (Příběhy nečekaných konců: Také ,to připouštím, jsem pociťoval silnou trému, ale zároveň ...) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Volvox Globator), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072075812 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány, povídky - Zobrazit více produktů