Info o Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou recenze, hodnocení a parametry

Informace: Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou Literární biografie Ikar

Popis produktu: Kniha Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou:Životní příběh Eriky Härtl Coccolini, Němky narozené v Praze. Druhou světovou válku prožila malá Erika s matkou převážně v Praze a na své rodné město si uchovala mnoho zajímavých vzpomínek. Krutým zážitkem pro osmileté dítě bylo Pražské povstání v květnu 1945 a násilnosti, které je provázely. Eričina matka se pokusila o sebevraždu a byla umístěna v ústavu pro choromyslné v Bohnicích. Dívka se spolu s ostatními německými obyvateli domu v Čáslavské ulici ocitla ve sběrném táboře na Hagiboru. V dubnu 1946 matka nevyužila možnosti požádat o československé státní občanství, a tak byly obě v jednom z posledních transportů odsunuty do Hesenska v americkém okupačním pásmu, kde strávily velmi krušné období…... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou, dnes za výhodnou cenu 274 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literární biografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literární biografie Ikar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou

Martin
Recenze Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ikar. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ikar kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou Ikar

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ikar, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 274 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou:
- populární dodavatel a výrobce Ikar
- číslo EAN 9788024926803
- produkt je v kategorii Literární biografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou Literární biografie
Výhodná cena
274 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literární biografie Ikar

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literární biografie Ikar

Informace k produktu

Pokud k produktu (Praha–Vinohrady Čáslavská 15: Toulky pozoruhodnou dobou) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ikar), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024926803 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.