Info o Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních recenze, hodnocení a parametry

Informace: Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních Ostatní předměty SOBOTÁLES

Popis produktu: Kniha Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních:Učebnice je prvním dílem čtyřsvazkového souboru určeného pro výuku v předmětu Pozemní stavitelství na středních průmyslových školách stavebních. Obsahuje základní přehled konstrukčních systémů, podrobně rozebírá svislé nosné konstrukce, pojednává o otvorech ve zdech, o komínech, příčkách a povrchových úpravách konstrukcí. Závěrečné kapitoly jsou věnovány základům mechaniky zemin, zemním pracím a konstrukcím základů staveb.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních, dnes za výhodnou cenu 265 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Ostatní předměty.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Ostatní předměty SOBOTÁLES, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních

Martin
Recenze Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SOBOTÁLES. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SOBOTÁLES kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních SOBOTÁLES

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SOBOTÁLES, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 265 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních:
- populární dodavatel a výrobce SOBOTÁLES
- číslo EAN 9788086817125
- produkt je v kategorii Ostatní předměty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních Ostatní předměty
Výhodná cena
265 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Ostatní předměty SOBOTÁLES

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Ostatní předměty SOBOTÁLES

Informace k produktu

Pokud k produktu (Pozemní stavitelství I pro 1.ročník SPŠ stavebních) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SOBOTÁLES), manuály, či podrobné složení k produktu 9788086817125 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.