Info o Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele recenze, hodnocení a parametry

Informace: Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele Partnerské vztahy Edika

Popis produktu: Kniha Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele:Publikace je určena především dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají Aspergerův syndrom, a také jejich rodičům, vyučujícím a kamarádům. Je psána z pohledu chlapce Adama s touto poruchou, který svým vyprávěním provází každodenními obtížemi, se kterými se setkává. Dětsky srozumitelnými slovy Adam vysvětluje, v jakých situacích mívá problémy, co je pro něj v tu chvíli těžké a proč se vlastně chová z našeho pohledu tak nepochopitelně.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele, dnes za výhodnou cenu 124 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Partnerské vztahy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Partnerské vztahy Edika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele

Martin
Recenze Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Edika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Edika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele Edika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Edika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 124 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele:
- populární dodavatel a výrobce Edika
- číslo EAN 9788026613701
- produkt je v kategorii Partnerské vztahy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele Partnerské vztahy
Výhodná cena
124 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Partnerské vztahy Edika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Partnerské vztahy Edika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Edika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026613701 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Partnerské vztahy - Zobrazit více produktů