Info o Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze recenze, hodnocení a parametry

Informace: Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze Literatura faktu Havran

Popis produktu: Kniha Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze:V nové knize edice Dny, které tvořily české dějiny autor živě a barvitě líčí událost, která je obecně známá především z Vávrova filmu Jan Hus, totiž zatčení a popravu tří mladíků, kteří se „provinili“ vyrušováním při kázání v kostele. Celá událost je zasazena do širokého kontextu tzv. odpustkových bouří v Praze roku 1412 a jejich důsledků, včetně kostnického koncilu. Autor, vědecký pracovník Centra medievistických studií při Filosofickém ústavu AV ČR, se zabývá též „druhým životem“ tří popravených mládenců v paměti následujících staletí. Kniha nejen přináší některé nové poznatky, ale navíc je psána velmi přístupným a svěžím stylem.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze, dnes za výhodnou cenu 180 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literatura faktu.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literatura faktu Havran, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze

Martin
Recenze Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Havran. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Havran kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze Havran

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Havran, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 180 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze:
- populární dodavatel a výrobce Havran
- číslo EAN 9788087341414
- produkt je v kategorii Literatura faktu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze Literatura faktu
Výhodná cena
180 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literatura faktu Havran

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literatura faktu Havran

Informace k produktu

Pokud k produktu (Poprava tří mládenců: Odpustkové bouře v Praze) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Havran), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087341414 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.