Info o Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA recenze, hodnocení a parametry

Informace: Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA Okultní vědy Fontána

Popis produktu: Kniha Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA: Plejádská světelná terapie 2 vám pomůže uzdravit vaše vztahy. Tento druhý díl vás naučí pokročilé techniky buněčného čištění, abyste mohli uzdravit nesoulad mužsko-ženské energie v sobě i ve svých vztazích. Rovněž vám ukáže, jak pomocí delfíní tantry aktivovat a pročistit svou energii kundalíní a kanály sexuální energie. Stejně jako v prvním díle vám plejádští vyslanci světla nabízejí specifická cvičení a postupy a předávají vám praktické informace pro váš každodenní život.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA, dnes za výhodnou cenu 290 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Okultní vědy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Okultní vědy Fontána, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA

Martin
Recenze Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Fontána. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Fontána kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA Fontána

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Fontána, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA:
- populární dodavatel a výrobce Fontána
- číslo EAN 9788073364472
- produkt je v kategorii Okultní vědy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA Okultní vědy
Výhodná cena
290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Okultní vědy Fontána

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Okultní vědy Fontána

Informace k produktu

Pokud k produktu (Plejádská světelná terapie 2: Probuzení vašeho božského BA) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Fontána), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073364472 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.