Info o Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak recenze, hodnocení a parametry

Informace: Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak Romány Argo

Popis produktu: Kniha Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak:Je podzim a v přírodě všechno umírá. Jacob má v pokoji mrtvého pavouka schouleného do klubíčka. A na dolní palandě leží schoulená máma, ale o tom se nesmí mluvit. Táta říká, že by to lidi nepochopili. Jacob umí udržet tajemství – sám jedno má: jakmile přijde na ta správná slova a najde v sobě dost víry, vykoná zázrak vzkříšení, takový, o jakých se vypráví v Bibli. Pak bude všechno zase jako dřív, Issy se vrátí, máma vstane, obleče se a udělá jim snídani. A všichni budou žít šťastně až do smrti. Pět členů rodiny Bradleyových se vyrovnává se ztrátou a krizí víry každý po svém. Ale každý někdy potřebuje zázrak.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak, dnes za výhodnou cenu 324 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány Argo, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak

Martin
Recenze Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Argo. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Argo kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak Argo

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Argo, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 324 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak:
- populární dodavatel a výrobce Argo
- číslo EAN 9788025726624
- produkt je v kategorii Romány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak Romány
Výhodná cena
324 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány Argo

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány Argo

Informace k produktu

Pokud k produktu (Píseň pro Issy Bradleyovou: Každý někdy potřebuje zázrak) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Argo), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025726624 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány - Zobrazit více produktů