Info o PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce recenze, hodnocení a parametry

Informace: PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce Výtvarné sety PELIKAN

Popis produktu: Vodové barvy ProColor pro děti od 3 let. 12 vyjímatelných barev a běloba v tubě. Nakreslit obrázek je díky těmto barvám daleko snažší. Vysoce zářivé barvy s dobrou přilnavostí, neblednoucími pigmenty a vysoké krycí vlastnosti. Namíchejte si tu svou a popusťte uzdu své fantazii. Specifikace: Dvě odnímatelné nádoby na vodu a odnímatelná paletka s hlubokými prohlubněmiěmi na míchání barev. Jednotlivé barvy lze vyměnit. Krabička i nádobky na vodu v modré barvě. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce , dnes za výhodnou cenu 313 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Výtvarné sety.


Zobrazte se si nabídku zboží Výtvarné sety PELIKAN, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz


Názory a komentáře


Názory na PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce

Martin
Recenze PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce PELIKAN. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky PELIKAN kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce PELIKAN

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz PELIKAN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 313 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce :
- populární dodavatel a výrobce PELIKAN
- číslo EAN 4012700724588
- produkt je v kategorii Výtvarné sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce
					
				 Výtvarné sety
Výhodná cena
313 Kč
Dostupnost
Skladem 06.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Výtvarné sety PELIKAN

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Výtvarné sety PELIKAN

Informace k produktu

Pokud k produktu (PELIKAN Vodové barvy ProColor 12 barev, v modré krabičce ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (PELIKAN), manuály, či podrobné složení k produktu 4012700724588 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.