Info o Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní? recenze, hodnocení a parametry

Informace: Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní? Faktografické biografie Imagination of people

Popis produktu: Kniha Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní?: Na jevišti stojí muž, který hraje, zpívá i tančí, směje se i rozesmívá až k slzám, ale také dokáže truchlit i rozesmutnět, a na druhé straně, v hledišti, si jeho výkon užívá, a dokonce se jím kochá divák. Na nejrůznějších scénách stojí i vládne Miroslav Donutil. A mě již déle ovládá neklamný pocit, že mladá historie Česka zapisuje v divadle i sportu, tedy her, pokud vzpomeneme kulturu antiky, fenomén nikoliv nepodobný Karlu Gottovi, ale také Jaromíru Jágrovi či Pavlu Nedvědovi. Ti všichni byli a jsou schopni naplnit stadiony a hlediště diváky. A s nimi také Miroslav Donutil, který dnes není jenom hercem z nejuznávanějších i nejpopulárnějších, ale také bavičem a komikem, neuvěřitelným i uvěřitelným vypravěčem. Personou, která snese nejpřísnější měřítka na úrovních Jana Wericha, Miroslava Horníčka i Vladimíra Menšíka. Já taky miluju, když můžu přijet za divákem a přímo jemu vyprávět. To je nejlepší, co může herec zažít. Zpočátku mě někteří lidé kritizovali, že jezdím s pořadem po republice, jako že je to snad něco podbízivého, svěřuje Mirek. A já na to říkal: Co už by měl herec dělat a co víc by měl chtít, než přijet někam, kam přijdou diváci jen kvůli němu a jeho historkám. To je přece krásné. Tak přemýšlel i Menšík a právě s ním je Donutil často srovnáván. Ostatně, je nějaká obtížnější herecká disciplína, než být bavičem a komikem, ptám se Jiřího Suchého, nestora Semaforu. Možná, že ano, ale já o ní nevím, odpovídá pregnantně, jak je mu vlastní. A Donutil je skvělý vypravěč a výjimečný jako herec. I proto mě zajímalo, co si o mém hrdinovi myslí a co také řeknou nejen další slavní jako právě Karel Gott, Hana Zagorová, Jiřina Bohdalová či Boleslav Polívka, jak ho vnímají osobnosti z různých oborů, významní lékaři, sportovci, ale i lidé zajímaví i obyčejní, studenti, všichni, které jsem oslovil v posledních dvou letech. Jak poznali Mirka Donutila jako člověka, jak ho viděli na divadle a ve filmu včetně rolí Nikoly Šuhaje ve slavné Baladě pro banditu či jako Truffaldina v díle Carla Goldoniho Sluha dvou pánů, které na prknech Národního divadla v průběhu dvaadvaceti let ztvárnil v rekordních 600 (!) představeních, podotýkám, zcela vyprodaných. Tohle je ten důvod, proč to dělám! mohl si říci na konci každé reprízy. A teď je Pan Herec sám zvědavý: Co to o mně všichni řekli?... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní?, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické biografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické biografie Imagination of people, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní?

Martin
Recenze Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní?: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Imagination of people. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Imagination of people kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní? a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní?: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní? Imagination of people

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní? a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Imagination of people, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní?:
- populární dodavatel a výrobce Imagination of people
- číslo EAN 9788087685501
- produkt je v kategorii Faktografické biografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní? Faktografické biografie
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické biografie Imagination of people

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické biografie Imagination of people

Informace k produktu

Pokud k produktu (Pan Herec Miroslav Donutil: Co o něm řekli slavní?) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Imagination of people), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087685501 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.