Info o Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov recenze, hodnocení a parametry

Informace: Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov Levné elektro OSVETA

Popis produktu: Kniha Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov:Vedecká monografia je štruktúrovaná do piatich hlavných kapitol. Prvá kapitola obsahuje základné informácie k problematike pádov pacientov a k terminologickým aspektom témy. Druhá kapitola je zameraná na obsah skríningu a posudzovania rizika pádu, s ťažiskom na detekciu rizikových faktorov pádu a predikciu celkového rizika pádu u pacienta nielen pri príjme na hospitalizáciu, ale aj po páde. V tretej kapitole predstavujeme - v nadväznosti na teoretické východiská a v komparácii s inými štúdiami - výsledky a nové poznatky vlastnej výskumnej štúdie primárne zameranej na multifaktorový skríning rizika pádu pri prijatí pacienta na hospitalizáciu, ktorý je východiskom pre plánovanie preventívnych intervencií. Ich prehľad je uvedený v štvrtej kapitole, pričom dôraz kladieme na intervencie odporúčané pre hospitalizovaných pacientov. V piatej kapitole stručne opisujeme problematiku pádov vo vysokorizikových skupinách pacientov. V závere sumarizujeme kľúčové myšlienky textu a možnosti ich implikácie pre klinickú prax a ďalší výskum v ktorejkoľvek oblasti uvedených poznatkov.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov, dnes za výhodnou cenu 186 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro OSVETA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov

Martin
Recenze Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce OSVETA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky OSVETA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov OSVETA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro OSVETA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 186 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov:
- populární dodavatel a výrobce OSVETA
- číslo EAN 9788080634698
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov Levné elektro
Výhodná cena
186 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro OSVETA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro OSVETA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Pády a ich prevencia u hospitalizovaných pacientov) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (OSVETA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788080634698 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.