Info o Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím? recenze, hodnocení a parametry

Informace: Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím? Křesťanství Fontána

Popis produktu: Kniha Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím?: Upravily si církve obraze Ježíše Nazaretského podle svého? Drží v tom smyslu Vatikán něco pod zámkem? Co je pravdy na tvrzení Dana Browna, jež prezentuje ve svém bestselleru? Co je pravdy na tvrzeních, jež jsou vyjádřena v milionech prodaných výtisků provokativní Krve a grálu? Je možné, aby Ježíš nezemřel na kříži, byl skutečně oddán s Marií Magdalenou a měl s ní potomky? Skrývají staré nezveřejňované spisy zcela jinou pravdu o křesťanském Spasiteli? Ve své knize dělá Jsef Dirnbeck konečně pořádek v podobných absurdních teoriích a přináší aktuální poznatky, které většina spekulantů o Ježíšovi prostě opomíjí: čirou historickou pravdu... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím?, dnes za výhodnou cenu 222 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Křesťanství.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Křesťanství Fontána, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím?

Martin
Recenze Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím?: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Fontána. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Fontána kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím? a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím?: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím? Fontána

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím? a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Fontána, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 222 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím?:
- populární dodavatel a výrobce Fontána
- číslo EAN 9788073363932
- produkt je v kategorii Křesťanství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím? Křesťanství
Výhodná cena
222 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Křesťanství Fontána

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Křesťanství Fontána

Informace k produktu

Pokud k produktu (Padělatelé Ježíše: Jak to vlastně bylo se synem Božím?) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Fontána), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073363932 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.