Info o Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň recenze, hodnocení a parametry

Informace: Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň Užitková zahrada Esence

Popis produktu: Kniha Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň:Jak by se vám zamlouval angrešt na vysokém kmínku uprostřed záhonu letních květin? Nebo špalír s jablky jako zástěna na terase? Či snad vinné hrozny na domovní stěně? Možnosti umístění ovocných dřevin na pozemku jsou širší, než by se mohlo zdát, a můžete jimi nahradit i mnohé okrasné dřeviny, protože například višeň kvete stejně půvabně jako okrasná třešeň. Navíc popínavé druhy snadno překonají tři výškové úrovně, a to se zárukou bohaté sklizně. Přehledná obrazová příručka nabízí nejen základy prořezávání ovocných dřevin, ale především tipy, jak nejlépe využít místa, abyste se mohli těšit z velké a rozmanité úrody chutného ovoce.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň, dnes za výhodnou cenu 199 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Užitková zahrada.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Užitková zahrada Esence, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň

Martin
Recenze Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Esence. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Esence kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň Esence

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň:
- populární dodavatel a výrobce Esence
- číslo EAN 9788076170773
- produkt je v kategorii Užitková zahrada


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň Užitková zahrada
Výhodná cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Užitková zahrada Esence

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Užitková zahrada Esence

Informace k produktu

Pokud k produktu (Ovocné dřeviny a bobuloviny: Sadba, péče, sklizeň) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Esence), manuály, či podrobné složení k produktu 9788076170773 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.