Info o Otorhinolaryngology recenze, hodnocení a parametry

Informace: Otorhinolaryngology Populárně naučná Galén

Popis produktu: Kniha Otorhinolaryngology:In this book, otorhinolaryngology is presented to students as a medical branch, individual chapters deal with particular “sub-branches” and common fields of medicine with other medical specializations. All chapters are divided into the theoretical part summarizing knowledge of anatomy, physiology and pathology and the part dealing with methods of investigation of the given branch and contextualizing obtained knowledge with an otorhinolaryngologistss job description in clinical practice. The scope of teaching material is composed and presented to the extent being necessary for students of medical faculties. Nevertheless, this textbook is convenient for university studies of nursing care. In the pictorial documentation, we put emphasis on simplicity as well as schematisation with respect to the current development of internet education where it is possible to find tens of pictures or figures of better quality related to particular pathologies in comparison with a paper form of textbooks.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Otorhinolaryngology, dnes za výhodnou cenu 325 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Populárně naučná.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Populárně naučná Galén, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Otorhinolaryngology

Martin
Recenze Otorhinolaryngology: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Galén. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Galén kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Otorhinolaryngology a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Otorhinolaryngology: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Otorhinolaryngology Galén

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Otorhinolaryngology a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Galén, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 325 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Otorhinolaryngology:
- populární dodavatel a výrobce Galén
- číslo EAN 9788074923944
- produkt je v kategorii Populárně naučná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Otorhinolaryngology Populárně naučná
Výhodná cena
325 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Populárně naučná Galén

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Populárně naučná Galén

Informace k produktu

Pokud k produktu (Otorhinolaryngology) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Galén), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074923944 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.