Info o Otázky a buddhistické odpovědi recenze, hodnocení a parametry

Informace: Otázky a buddhistické odpovědi Východní filozofie Společnost diamantové cesty

Popis produktu: Kniha Otázky a buddhistické odpovědi:V této knize naleznete výběr z otázek a odpovědí, které zazněly během přednášek a kruzů vedených lamou Olem Nydahlem v České republice v letech 1994-2009. Buddhismus lze popsat prostřednictvím tří pilířů. Prvním jsou informace podložené kritickými otázkami a ověřitelnými odpověďmi. Druhý pilíř umožňuje prověřit Buddhova učení na úrovni prožitku a říká se mu meditace. Díky třetímu pilíři neztrácíme v každodenním životě zkušenosti získané v meditaci, nazývá se udržování dosažené úrovně. Tradičně se těmto pilířům říká pohled , meditace a jednání. Buddha učil čtyřicet pět let a předal osmdesát čtyři tisíc různých učení. Cílem této knihy není zprostředkovat buddhismus v celé jeho šíři. Obsahuje učení linie tibetského buddhismu Diamantové cesty Karma Kagjü. Učení předávaná z učitele na žáka před 2500 lety v Indii, před 1000 lety v Tibetu a v současnosti v laických centrech buddhismu Diamantové cesty na Západě. Přejeme vám, abyste v knize našli inspiraci, která vnese do vašeho života ještě více svobody a radosti.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Otázky a buddhistické odpovědi, dnes za výhodnou cenu 172 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Východní filozofie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Východní filozofie Společnost diamantové cesty, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Otázky a buddhistické odpovědi

Martin
Recenze Otázky a buddhistické odpovědi: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Společnost diamantové cesty. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Společnost diamantové cesty kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Otázky a buddhistické odpovědi a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Otázky a buddhistické odpovědi: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Otázky a buddhistické odpovědi Společnost diamantové cesty

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Otázky a buddhistické odpovědi a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Společnost diamantové cesty, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 172 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Otázky a buddhistické odpovědi:
- populární dodavatel a výrobce Společnost diamantové cesty
- číslo EAN 9788090382145
- produkt je v kategorii Východní filozofie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Otázky a buddhistické odpovědi Východní filozofie
Výhodná cena
172 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Východní filozofie Společnost diamantové cesty

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Východní filozofie Společnost diamantové cesty

Informace k produktu

Pokud k produktu (Otázky a buddhistické odpovědi) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Společnost diamantové cesty), manuály, či podrobné složení k produktu 9788090382145 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Východní filozofie - Zobrazit více produktů