Info o Ostrov recenze, hodnocení a parametry

Informace: Ostrov Sci-fi MAŤA

Popis produktu: Kniha Ostrov:Autorova optimistická vize spravedlivého uspořádání společnosti, která svým občanům dává ideální podmínky pro rozvoj osobnosti. Huxley vydal tento protipól ke své negativní vizi Konec civilizace v roce 1962 po dvaceti letech přemýšlení a pěti letech psaní.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Ostrov, dnes za výhodnou cenu 260 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Sci-fi.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Sci-fi MAŤA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Ostrov

Martin
Recenze Ostrov: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce MAŤA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky MAŤA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Ostrov a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Ostrov: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Ostrov MAŤA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Ostrov a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro MAŤA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Ostrov:
- populární dodavatel a výrobce MAŤA
- číslo EAN 9788072872343
- produkt je v kategorii Sci-fi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Ostrov Sci-fi
Výhodná cena
260 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Sci-fi MAŤA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Sci-fi MAŤA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Ostrov) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (MAŤA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072872343 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Sci-fi - Zobrazit více produktů