Info o Okupanti, táhněte domů! recenze, hodnocení a parametry

Informace: Okupanti, táhněte domů! Literatura faktu Neznámé nakladatelství

Popis produktu: Kniha Okupanti, táhněte domů!:Vzpomínky Litevců, kteří se účastnili vojenské invaze do Československa v roce1968, byly zaznamenány až po dvaceti letech, poté, co se od základu změnil politický kontext v Evropě a říkat pravdu nahlas už nebylo zakázané. Za těchto více než dvacet let se mnohé souvislosti a detaily z paměti lidí vytratily, větší část účastníků invaze se o své zážitky a zkušenosti z Československa v letech 1968-1969 s budoucími generacemi nepodělila. Přesné informace o počtu a konkrétních úkolech Litevců během invaze jsou ukryty v Rusku, hluboko v tajných vojenských archivech. Dostupná fakta a lidská paměť však svědčí o tom, že invaze do Československa se zúčastnily tisíce Litevců. Jen jedenáct z nich však projevilo zájem dobrovolně odhalit to, co dlouho drželi v sobě.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Okupanti, táhněte domů!, dnes za výhodnou cenu 196 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literatura faktu.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literatura faktu Neznámé nakladatelství, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Okupanti, táhněte domů!

Martin
Recenze Okupanti, táhněte domů!: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Neznámé nakladatelství. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Neznámé nakladatelství kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Okupanti, táhněte domů! a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Okupanti, táhněte domů!: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Okupanti, táhněte domů! Neznámé nakladatelství

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Okupanti, táhněte domů! a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Neznámé nakladatelství, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 196 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Okupanti, táhněte domů!:
- populární dodavatel a výrobce Neznámé nakladatelství
- číslo EAN 9788025492635
- produkt je v kategorii Literatura faktu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Okupanti, táhněte domů! Literatura faktu
Výhodná cena
196 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literatura faktu Neznámé nakladatelství

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literatura faktu Neznámé nakladatelství

Informace k produktu

Pokud k produktu (Okupanti, táhněte domů!) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Neznámé nakladatelství), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025492635 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Literatura faktu - Zobrazit více produktů