Info o Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob recenze, hodnocení a parametry

Informace: Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob Faktografické cestopisy SLOVART

Popis produktu: Kniha Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob:Celá staletí křižovali odvážní cestovatelé pevninu i oceány, aby probádali naši planetu a sestavili dohromady její co nejpodrobnější podobu. Zemský povrch je však už dnes téměř dokonale znám, a tak si novodobí dobrodruzi vytyčují nové výzvy: potápějí se do hlubin oceánů a létají do vesmíru. Bohatě ilustrovaná kniha přináší příběhy čtyřiadvaceti objevitelů a odvážlivců, od Marka Pola a Kryštofa Kolumba přes Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye, kteří jako první zdolali Mount Everest, až po Neila Armstronga a Edwina Aldrina, kteří jako první stanuli na Měsíci. Tyto příběhy doprovází též spousta užitečných rad, například jak přežít v divočině či v poušti, jak se vyhnout omrzlinám a zůstat naživu pod lavinou či jak chodit po Měsíci. Kniha jistě potěší a poučí nejen budoucí dobrodruhy, ale i ty, kdo o jejich výkonech rádi čtou v pohodlí obývacího pokoje.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob, dnes za výhodnou cenu 226 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické cestopisy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické cestopisy SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob

Martin
Recenze Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 226 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073917159
- produkt je v kategorii Faktografické cestopisy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob Faktografické cestopisy
Výhodná cena
226 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické cestopisy SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické cestopisy SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073917159 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.