Info o O princezně, která se zachránila sama recenze, hodnocení a parametry

Informace: O princezně, která se zachránila sama Epická YOLI

Popis produktu: Kniha O princezně, která se zachránila sama: Výherce 2016 Goodreads Choice Award. Sbírka básní rozdělená do čtyř oddílů: Princeznička, Dívka, Královna a Ty. První tři oddíly s obdivuhodnou upřímností komentují jednotlivá stádia dospívání autorky Amandy Lovelace, zatímco závěrečná kapitola je vzkazem čtenáři. Kniha o lásce i nenávisti, o tom, jaké to je někoho ztratit, o zármutku i radosti, o síle, inspiraci a hledání sebe sama. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt O princezně, která se zachránila sama, dnes za výhodnou cenu 256 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Epická.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Epická YOLI, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na O princezně, která se zachránila sama

Martin
Recenze O princezně, která se zachránila sama: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce YOLI. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky YOLI kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze O princezně, která se zachránila sama a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu O princezně, která se zachránila sama: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti O princezně, která se zachránila sama YOLI

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace O princezně, která se zachránila sama a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro YOLI, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 256 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku O princezně, která se zachránila sama:
- populární dodavatel a výrobce YOLI
- číslo EAN 9788075499516
- produkt je v kategorii Epická


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

O princezně, která se zachránila sama Epická
Výhodná cena
256 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Epická YOLI

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Epická YOLI

Informace k produktu

Pokud k produktu (O princezně, která se zachránila sama) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (YOLI), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075499516 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Epická - Zobrazit více produktů