Info o O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života recenze, hodnocení a parametry

Informace: O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života Psychologie, komunikace Aesculapus

Popis produktu: Kniha O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života:Lidská existence je plná záhad a otazníků, v jistém smyslu i dobrodružstvím poznání. V uzlových bodech na prahu krizových prožitků si často klademe otázky: Žijeme? Nežijeme? Rozumíme příslovečnému „tady a teď“? Naše cesta je tajenkou i křížovkou, plyne jako tok řeky v touze po naplnění dokonalosti a vlévá se do moře krásy žití. Nahlédněme očima lékaře do reflexe lidské psychiky. Jedinečnost pozemského života každého člověka je neopakovatelná. Lidskost spočívá v přesahování toho, co je dáno přírodou a dějinami. Pokračováním, obnovováním sebe sama, příroda a lidstvo svědčí proti smrti. Autor podává přístupnou formou souhrn informací o tom, jak zdravě a smysluplně žít a širokému okruhu zvídavých čtenářů nabízí cestu, jak rozluštit vlastní problémy, před které konkrétního člověka staví globalizující se svět. „Jde o svého druhu do mozaiky rozčleněný manifest praktické moudrosti v přítomném světě a o sumář moudrostí o onom přítomném světě“, píše v doslovu ke knize literární kritik doc. PhDr. Vladimír Novotný, Ph.D.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života, dnes za výhodnou cenu 219 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie, komunikace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie, komunikace Aesculapus, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života

Martin
Recenze O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Aesculapus. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Aesculapus kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života Aesculapus

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Aesculapus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života:
- populární dodavatel a výrobce Aesculapus
- číslo EAN 9788087200063
- produkt je v kategorii Psychologie, komunikace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života Psychologie, komunikace
Výhodná cena
219 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie, komunikace Aesculapus

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie, komunikace Aesculapus

Informace k produktu

Pokud k produktu (O člověku trochu jinak: Tajenka a křížovka života) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Aesculapus), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087200063 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.