Info o O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe recenze, hodnocení a parametry

Informace: O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe Partnerské vztahy Vydavatelství Pasparta

Popis produktu: Kniha O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe:Výskyt ADHD u lidí v obdobích adolescence a dospělosti se v minulých letech podceňoval. Současné výzkumy se shodují na tom, že naopak počet jedinců s touto poruchou v těchto věkových skupinách není zanedbatelný. Autorka knihy vybrala autentické příběhy dospívajících a dospělých klientů, se kterými se setkala během své psychoterapeutické praxe. Jejich prostřednictvím podává svědectví o záludnosti této diagnózy, o závažných psychických stavech a názorně ukazuje, jak efektivně ADHD a časté sekundární komplikace (deprese, úzkost, agrese, závislost, obsese, paranoia) kompenzovat prostřednictvím systemického přístupu a narativní psychoterapie. Kromě devíti hlavních hrdinů poznáte také jejich rodiče, sourozence a další osoby. Druhá část publikace shrnuje aktuální poznatky o ADHD. Zaměřuje se na přiblížení projevů a problémů, které zhoršují kvalitu života nejen samotným jedincům, ale také rodičům, pedagogům, vychovatelům, asistentům, lékařům. Odpovídá na nejčastější otázky z praxe a nabízí konkrétní způsoby, jak rizika a negativní účinky ADHD v oblasti vzdělávání, pracovního uplatnění i mezilidských vztahů eliminovat. Titul je určen pro psychology, psychoterapeuty, pedagogy a sociální pracovníky, ale i pro rodiče. Důležitou cílovou skupinou jsou samotní mladí dospělí a dospívající s touto poruchou. Kniha volně navazuje na úspěšnou publikaci Jak se žije s ADHD, ve které autorka tuto problematiku netradičně zpracovává pohledem psychoterapeuta, matky dítěte s ADHD i pohledem dítěte samotného.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe, dnes za výhodnou cenu 254 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Partnerské vztahy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Partnerské vztahy Vydavatelství Pasparta, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe

Martin
Recenze O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Vydavatelství Pasparta. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Vydavatelství Pasparta kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe Vydavatelství Pasparta

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Vydavatelství Pasparta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 254 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe:
- populární dodavatel a výrobce Vydavatelství Pasparta
- číslo EAN 9788088290070
- produkt je v kategorii Partnerské vztahy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe Partnerské vztahy
Výhodná cena
254 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Partnerské vztahy Vydavatelství Pasparta

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Partnerské vztahy Vydavatelství Pasparta

Informace k produktu

Pokud k produktu (O ADHD v dospívání a dospělosti: Volné pokračování knihy Jak se žije s ADHD - 9 příběhů z praxe) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Vydavatelství Pasparta), manuály, či podrobné složení k produktu 9788088290070 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.