Info o Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple recenze, hodnocení a parametry

Informace: Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple Nosítka Nuvolino

Popis produktu: Nosítko Active HIPSEAT je nosítko 3v1 Před použitím a zapínáním nosítka a podsedáku si pečlivě pročtěte návod k použití. Návod si uschovejte pro případ, že jej budete v budoucnosti potřebovat. • Vaše pohyby a pohyby dítěte v nosítku mohou mít vliv na vaši rovnováhu. • Buďte opatrní při předklánění nebo naklánění dopředu. • Podsedák HIPSEAT je navržen pro nošení kolem pasu, nikoli kolem pánve. • Při každém použití se přesvědčte, že jste zapnuli všechny přezky a utáhli popruhy jak na části připevněné k vašemu tělu, tak na části, ve které je usazeno dítě. • Při nošení dítěte mějte vždy jednu ruku volnou pro případ kontroly a uzpůsobení pozice dítěte. • Pokud budete mít sedátko HIPSEAT nasazené volně, může se jeho vnitřní část sklápět směrem dolů a nošení nebude pohodlné. • Používejte nosítko pouze pro děti, které dokáží udržet hlavičku. • Před i po použití pravidelně zkontrolujte, že přezky, popruhy a další části nosítka jsou neporušené. • Pokud ještě nemáte používání nosítka nacvičené, trénujte jeho použití nad měkkou podložkou a za asistence druhé dospěléosoby, a to tak dlouho, dokud si nejste jisti správností použití. • Při zjištění jakékoli vady nebo poškození popruhů či přezek ihned přestaňte výrobek používat a kontaktujte zákaznické centrum nebo navštivte nejbližšího prodejce a oznamte mu závadu. • Použití výrobku závisí na individuálním fyzickém vývoji vašeho dítěte a nemusí být v souladu s věkovými doporučeními uvedenýmiv tomto návodu . • Nosítko není vhodné pro použití během sportovních aktivit. • Před použitím výrobku si důkladně přečtěte pokyny a návod k použití. Nesprávné použití nosítka může vést ke zranění dítěte. • Postupujte správně při praní nosítka a jeho používání. Čisticí prostředky, chemikálie a dešťová voda mohou mít vliv na barvu a tvar nosítka. • Čisticí prostředky s bělidlem mohou způsobit vyblednutí a narušení barev výrobku a mohou způsobovat ekzém a vysoušení pokožky. • Výrobek neobsahuje chemikálie běžně používané k ochraně látek před vyblednutím, protože by mohly být pro vaše dítě škodlivé.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple , dnes za výhodnou cenu 2 390 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Nosítka.


Názory a komentáře


Názory na Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple

Martin
Recenze Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Nuvolino. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Nuvolino kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple Nuvolino

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz Nuvolino, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple :
- populární dodavatel a výrobce Nuvolino
- číslo EAN 8595114482054
- produkt je v kategorii Nosítka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple
					
				 Nosítka
Výhodná cena
2 390 Kč
Dostupnost
Skladem 15.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Nosítka Nuvolino

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Nosítka Nuvolino

Informace k produktu

Pokud k produktu (Nuvolino Nosič na dítě Active Hipseat, Purple ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Nuvolino), manuály, či podrobné složení k produktu 8595114482054 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.