Info o Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green recenze, hodnocení a parametry

Informace: Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green Příprava a skladování pokrmů Nuvita

Popis produktu: Kontejner a dávkovač na sušené mléko. 4 samostatné oddíly. Každá dávka slouží k přípravě až 260 ml mléka . Je ideální jak pro domácí využití,tak i na cestách : aby bylo možné vytvořit správné množství mléka v lahvi, pro přípravu stačí jen otočit uzávěr jednoho prostoru. Kontejner je sterilizovatelný.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green , dnes za výhodnou cenu 139 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Příprava a skladování pokrmů.


Názory a komentáře


Názory na Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green

Martin
Recenze Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Nuvita. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Nuvita kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green Nuvita

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz Nuvita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green :
- populární dodavatel a výrobce Nuvita
- číslo EAN 5350555002574
- produkt je v kategorii Příprava a skladování pokrmů


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green
					
				 Příprava a skladování pokrmů
Výhodná cena
139 Kč
Dostupnost
Skladem 25.02.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Příprava a skladování pokrmů Nuvita

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Příprava a skladování pokrmů Nuvita

Informace k produktu

Pokud k produktu (Nuvita Nádoba a dávkovač na sušené mléko Green ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Nuvita), manuály, či podrobné složení k produktu 5350555002574 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.