Info o Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor recenze, hodnocení a parametry

Informace: Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor Svět SKALNÁ RUŽA

Popis produktu: Kniha Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor:Exkluzívny súbor dvoch kníh, plných nádherných fotografií z náročných nepálskych trekov okolo Dhaulágirí a Makalu, ktoré patria k tým najkrajším v Himalájach. Veľkolepé zábery prírody debutujúceho fotografa Mariána Kováča sa prelínajú so sugestívnym textom spisovateľa Juraja Kuniaka. Nepálsky diptych prináša uchvacujúcu atmosféru vysokých hôr. Aktérov spája príbeh, ktorý pokračuje z jednej knihy do druhej. Obraz a text sa navzájom podporujú. Zážitky sprevádzajú emócie, nad všetko vyniká nevšedné dobrodružstvo. Skrytým spoluautorom, ktorému sa podarilo skĺbiť pestrý materiál a povýšiť ho do podoby reprezentatívneho knižného artefaktu, je skúsený knižný grafik Peter Ďurík. Treking je fyzicky náročná turistika. Pôvod výrazu je v anglickom slove trekking. Prekladá sa ako putovanie, voľné preklady sú dobrodružná cesta, dlhá cesta alebo namáhavá cesta. Na odľahlých miestach, ďaleko od civilizácie, spoznávate krajinu, ľudí v nej, ale aj seba. Nejde o žiadnu oddychovú prechádzku, podujať sa na takúto cestu vyžaduje tak fyzické ako aj psychické odhodlanie. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor, dnes za výhodnou cenu 820 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Svět.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Svět SKALNÁ RUŽA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor

Martin
Recenze Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SKALNÁ RUŽA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SKALNÁ RUŽA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor SKALNÁ RUŽA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SKALNÁ RUŽA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 820 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor:
- populární dodavatel a výrobce SKALNÁ RUŽA
- číslo EAN 9788089816217
- produkt je v kategorii Svět


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor Svět
Výhodná cena
820 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Svět SKALNÁ RUŽA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Svět SKALNÁ RUŽA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Nepálsky diptych z klenotnice Himalájskych trekov: Dhaulágiri Biela hora, Makalu Čierny obor) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SKALNÁ RUŽA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788089816217 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Svět - Zobrazit více produktů