Info o Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy recenze, hodnocení a parametry

Informace: Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy Němčina FORTUNA

Popis produktu: Kniha Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy: Učebnice najde uplatnění v mateřských školách, v 1. a 2. ročníku ZŠ a i při individuální výuce doma. Obsahuje náměty na cvičení i metodické pokyny pro učitele a rodiče. Učebnice staví na přirozeném osvojování slov a vazeb hravou formou. Nepožaduje a ani nepředpokládá znalost čtení a psaní. Psané texty obsahují pokyny pro dospělé, zatímco děti pracují pouze s obrázky. Učebnici doplňuje nahrávka, která je k dispozici zvlášť na audiokazetě.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy, dnes za výhodnou cenu 97 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Němčina.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Němčina FORTUNA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy

Martin
Recenze Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce FORTUNA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky FORTUNA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy FORTUNA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro FORTUNA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 97 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy:
- populární dodavatel a výrobce FORTUNA
- číslo EAN 9788071688471
- produkt je v kategorii Němčina


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy Němčina
Výhodná cena
97 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Němčina FORTUNA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Němčina FORTUNA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Němčina pro nejmenší: Učebnice pro předškolní děti a pro žáky 1. ročníku základní školy) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (FORTUNA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788071688471 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.