Info o Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv! recenze, hodnocení a parametry

Informace: Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv! Němčina Fragment

Popis produktu: Kniha Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv!:Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu němčiny. Slovíčka a základní fráze k jednotlivých tématům si nejprve prostudujete v přiložené brožuře. Díky různým typům cvičení na CD se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se naučíte vytvářet nová slovní spojení. Titul je členěn tematicky a je určen falešným začátečníkům a mírně pokročilým.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv!, dnes za výhodnou cenu 132 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Němčina.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Němčina Fragment, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv!

Martin
Recenze Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv!: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Fragment. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Fragment kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv! a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv!: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv! Fragment

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv! a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Fragment, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 132 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv!:
- populární dodavatel a výrobce Fragment
- číslo EAN 9788025337899
- produkt je v kategorii Němčina


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv! Němčina
Výhodná cena
132 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Němčina Fragment

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Němčina Fragment

Informace k produktu

Pokud k produktu (Němčina nejen do auta CD s MP3: Učte se kdykoli a kdekoliv!) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Fragment), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025337899 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.