Info o Nela Náladová Zachraňuje svět 3 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Nela Náladová Zachraňuje svět 3 Od 9 do 12 let SLOVART

Popis produktu: Kniha Nela Náladová Zachraňuje svět 3:Kam by se svět řítil, nebýt Nely Náladové? Když se Nela dozví o ničení deštných pralesů, okamžitě má náladu dostat planetu do formy. Někdo Zemi zachránit musí a ona je na takový úkol ten nejlepší kandidát! Těšte se na další příběh Nely Náladové!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Nela Náladová Zachraňuje svět 3, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 9 do 12 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 9 do 12 let SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Nela Náladová Zachraňuje svět 3

Martin
Recenze Nela Náladová Zachraňuje svět 3: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Nela Náladová Zachraňuje svět 3 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Nela Náladová Zachraňuje svět 3: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Nela Náladová Zachraňuje svět 3 SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Nela Náladová Zachraňuje svět 3 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Nela Náladová Zachraňuje svět 3:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918477
- produkt je v kategorii Od 9 do 12 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Nela Náladová Zachraňuje svět 3 Od 9 do 12 let
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 9 do 12 let SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 9 do 12 let SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Nela Náladová Zachraňuje svět 3) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918477 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.