Info o Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček recenze, hodnocení a parametry

Informace: Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček Užitková zahrada SLOVART

Popis produktu: Kniha Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček:Praktická příručka pro všechny milovníky pálivých pochoutekTato kniha je praktickou příručkou pro všechny milovníky pálivých pochoutek. Prozradí zájemcům vše, co potřebují vědět, chtějí-li si vypěstovat vlastní chilli papričky. Začíná od úplných začátků a postupuje dál krok za krokem. Poradí, jak vysévat semena, jak pečovat o rostliny, jak sklízet plody a jak si poradit s běžnými problémy. Začátečníkům pomohou v orientaci i přehledné návody, kontrolní seznamy, fotografie a ilustrace. Milovníci chilli zde najdou i řadu dalších informací, například krátké dějiny chilli a vysvětlení Scovilleových jednotek pálivosti (oficiální stupnice pro měření pálivosti papriček). Samozřejmě nemohou chybět ani rady, jak plody své práce chutně upravit.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček, dnes za výhodnou cenu 229 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Užitková zahrada.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Užitková zahrada SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček

Martin
Recenze Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 229 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075291011
- produkt je v kategorii Užitková zahrada


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček Užitková zahrada
Výhodná cena
229 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Užitková zahrada SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Užitková zahrada SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Někdo to rád pálivé: Úplný průvodce pěstováním, sklízením a uchováváním chilli papriček) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075291011 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.