Info o Nejvýznamnější inovace v medicíně recenze, hodnocení a parametry

Informace: Nejvýznamnější inovace v medicíně Klasická medicína Axonite

Popis produktu: Kniha Nejvýznamnější inovace v medicíně:Kniha přináší výběr pozoruhodných přednášek, které zazněly na celostátním kongresu České lékařské akademie, jež se konal v roce 2017 v Mariánských Lázních. Vzhledem k mimořádnému zájmu publika o tato témata se autoři – editoři této knihy – rozhodli zpracovat obsah setkání knižně a zpřístupnit jej tak širší odborné veřejnosti. Kniha přináší na 160 stranách celkem 18 příspěvků, na jejichž zpracování se podílely tři desítky autorů a spoluautorů. Mohutný záběr a sestava velmi různorodých autorů, povětšinou předních odborníků a všeobecně známých osobností, činí tuto knihu atraktivní pro všechny lékaře a mediky bez rozdílu zaměření.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Nejvýznamnější inovace v medicíně, dnes za výhodnou cenu 358 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Klasická medicína.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Klasická medicína Axonite, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Nejvýznamnější inovace v medicíně

Martin
Recenze Nejvýznamnější inovace v medicíně: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Axonite. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Axonite kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Nejvýznamnější inovace v medicíně a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Nejvýznamnější inovace v medicíně: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Nejvýznamnější inovace v medicíně Axonite

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Nejvýznamnější inovace v medicíně a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Axonite, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 358 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Nejvýznamnější inovace v medicíně:
- populární dodavatel a výrobce Axonite
- číslo EAN 9788088046165
- produkt je v kategorii Klasická medicína


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Nejvýznamnější inovace v medicíně Klasická medicína
Výhodná cena
358 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Klasická medicína Axonite

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Klasická medicína Axonite

Informace k produktu

Pokud k produktu (Nejvýznamnější inovace v medicíně) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Axonite), manuály, či podrobné složení k produktu 9788088046165 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.