Info o Nejen indigové děti recenze, hodnocení a parametry

Informace: Nejen indigové děti Všeobecné a ostatní Pragma

Popis produktu: Kniha Nejen indigové děti:Mayský kalendář předpovídá na 21. prosince 2012 příchod pátého slunce čili pátého světa. Tento den má být v rámci planetárního vývoje branou, která otevře lidstvu cestu k novým způsobům života a obzorům poznání. Průchod touto branou má podle dávných tradic zajistit pátá původní rasa - nová větev lidského genofondu - jejímž posláním je provést lidstvo vzrušujícími a dalekosáhlými změnami. P. M. Atwaterová v knize Nejen indigové děti osvětluje charakteristické znaky těchto svérázných, výjimečně nadaných nových dětí rodících se od roku 1982. Vztah mezi nimi a proroctvími mayského kalendáře a dalších tradic dokládá na pozadí podrobných informací o sedmi vývojových větvích lidstva (poslední dvě se mají teprve objevit) a změn vědomí, jichž jsme v současnosti svědky. Odhaluje souvislost mezi sedmi původními rasami a sedmi čakrami - až nové děti dospějí, otevře se lidstvu přístup k plnému potenciálu páté čakry (čakry vůle). Také poukazuje na zvyšující se inteligenci a dosud nerozvinuté schopnosti nových dětí a poskytuje konkrétní rady, jak tuto generaci lépe chápat a pomáhat jí naplnit její potenciál. Nejen indigové děti je kniha popisující evoluční skok a vzestup na vyšší energetickou úroveň, jimiž právě procházíme a které nás opět posunou o velký krok kupředu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Nejen indigové děti, dnes za výhodnou cenu 152 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Všeobecné a ostatní.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Všeobecné a ostatní Pragma, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Nejen indigové děti

Martin
Recenze Nejen indigové děti: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Pragma. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Pragma kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Nejen indigové děti a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Nejen indigové děti: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Nejen indigové děti Pragma

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Nejen indigové děti a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Pragma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 152 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Nejen indigové děti:
- populární dodavatel a výrobce Pragma
- číslo EAN 9788073490713
- produkt je v kategorii Všeobecné a ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Nejen indigové děti Všeobecné a ostatní
Výhodná cena
152 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Všeobecné a ostatní Pragma

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Všeobecné a ostatní Pragma

Informace k produktu

Pokud k produktu (Nejen indigové děti) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Pragma), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073490713 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.