Info o Nebeské příbytky: Alchymický román recenze, hodnocení a parametry

Informace: Nebeské příbytky: Alchymický román Dobrodružství, western Malvern

Popis produktu: Kniha Nebeské příbytky: Alchymický román: Alchymistický román Arkadije Rovnera vypráví o dobrodružstvích asyriologa Nikolaje, který byl ze svého rodného města unesen Granátovým větrem a stal se účastníkem expedice po nebeském souostroví Makam. Tato cesta je zároveň zkouškou jeho schopnosti stanovit svůj vlastní osud a vytvořit vlastní vítr, zkouškou ve které neobstojí a ocitne se v zemi, ze které není návratu. Tento žánr, plný podivných dobrodružství, jež čtenář zná z děl A. E. Poa, J. Verna, D. Defoa a R. Daumala, se v tomto díle prolíná s odkrýváním tajemství mocných sil, které hýbou Vesmírem i lidskými osudy.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Nebeské příbytky: Alchymický román, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Dobrodružství, western.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Dobrodružství, western Malvern, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Nebeské příbytky: Alchymický román

Martin
Recenze Nebeské příbytky: Alchymický román: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Malvern. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Malvern kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Nebeské příbytky: Alchymický román a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Nebeské příbytky: Alchymický román: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Nebeské příbytky: Alchymický román Malvern

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Nebeské příbytky: Alchymický román a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Malvern, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Nebeské příbytky: Alchymický román:
- populární dodavatel a výrobce Malvern
- číslo EAN 9788087580363
- produkt je v kategorii Dobrodružství, western


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Nebeské příbytky: Alchymický román Dobrodružství, western
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Dobrodružství, western Malvern

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Dobrodružství, western Malvern

Informace k produktu

Pokud k produktu (Nebeské příbytky: Alchymický román) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Malvern), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087580363 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.