Info o Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců recenze, hodnocení a parametry

Informace: Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců Individuální sporty Jota

Popis produktu: Kniha Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců: Unikátní autorizované portréty nejvýznamnějších československých horolezců na jejich dlouhé cestě k prvním himálajským výstupům. Kniha zachycuje historii československého horolezectví v období od druhé světové války po první výpravy našich horolezců do nejvyšších hor v sedmdesátých letech minulého století prostřednictvím vyprávění legendárních českých a slovenských horolezců. Jedná se o unikátní autorizovaný soubor portrétů historicky významných postav československého horolezectví, které obsahují horolezecký životopis, rozhovor a výčet nejvýznačnějších výstupů. Nechybí horolezecký slovníček, přehled zásadních výprav a množství dalších doprovodných materiálů. Kniha vychází s úvodním slovem Máry Holečka, fotografiemi Viléma Heckela, Bohumila Svatoše, Josefa Kývaly, Petra Piechowicze a dalších. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců, dnes za výhodnou cenu 647 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Individuální sporty.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Individuální sporty Jota, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců

Martin
Recenze Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Jota. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Jota kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců Jota

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Jota, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 647 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců:
- populární dodavatel a výrobce Jota
- číslo EAN 9788075654144
- produkt je v kategorii Individuální sporty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců Individuální sporty
Výhodná cena
647 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Individuální sporty Jota

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Individuální sporty Jota

Informace k produktu

Pokud k produktu (Navždy první: Příběhy legendárních československých horolezců) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Jota), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075654144 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Individuální sporty - Zobrazit více produktů