Info o Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech recenze, hodnocení a parametry

Informace: Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART

Popis produktu: Kniha Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech: Nic nebudí tak velkou pozornost jako díla starých mistrů. S touto knihou se ztratíte v galerii nejúžasnějších uměleckých děl, přičemž v každém bylo cosi pozměněno. Pozastavte se v impresionistické Paříži, ikonografické renesanční Florencii i u svěžích zátiší starých holandských mistrů. Prostudujte čtyřicet obrazů a jejich (ne)věrné kopie, které prověří váš postřeh a ostrovtip... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Malířství a jiná výtvarná umění.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech

Martin
Recenze Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075293244
- produkt je v kategorii Malířství a jiná výtvarná umění


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech Malířství a jiná výtvarná umění
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Najděte rozdíly na slavných obrazech: Najděte 800 důmyslně pozměněných detailů v mistrovských dílech) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075293244 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Malířství a jiná výtvarná umění - Zobrazit více produktů