Info o Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016 Filozofie Karolinum

Popis produktu: Kniha Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016:Studie zařazené v této knize představují reprezentativní průřez mnohostranným dílem předního českého orientalisty Luboše Kropáčka. Časovým rozpětím svého vzniku (od šedesátých let do současnosti) a tematickou šíří pokrývají velkou část Kropáčkova života i všechny významné oblasti jeho badatelského zájmu (islamologie, arabistika, afrikanistika). Většinu tvoří již uveřejněné práce – rozptýlené a mnohdy špatně dostupné –, některé statě však vycházejí tiskem poprvé. Pro tento knižní soubor byly všechny doplněny stručnými úvody, které vysvětlují kontext vzniku a případné další souvislosti, rozšířen byl rovněž poznámkový aparát. Vedle religionistů a orientalistů kniha jistě zaujme i širší okruh čtenářů.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016, dnes za výhodnou cenu 302 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Filozofie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Filozofie Karolinum, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016

Martin
Recenze Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Karolinum. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Karolinum kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016 Karolinum

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Karolinum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 302 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016:
- populární dodavatel a výrobce Karolinum
- číslo EAN 9788024638133
- produkt je v kategorii Filozofie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016 Filozofie
Výhodná cena
302 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Filozofie Karolinum

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Filozofie Karolinum

Informace k produktu

Pokud k produktu (Na cestě k porozumění Orientu a Africe: Vybrané texty z let 1964-2016) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Karolinum), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024638133 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.