Info o My Everything recenze, hodnocení a parametry

Informace: My Everything Beletrie pro dospělé Hodder & Stoughton

Popis produktu: Kniha My Everything:Hannahs thirty-two-year-old husband has a stroke . . . on the day she was going to leave him. A thought-provoking, emotive and page-turning debut novel perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi Picoult. Devastatingly good - wonderfully warm, heartbreakingly real and completely uplifting Miranda Dickinson On the day Hannah is finally going to tell her husband shes leaving him, he has a stroke . . . and life changes in an instant. Toms only 32. Now he cant walk or cut up his own food, let alone use his phone or take her in his arms. And Hannahs trapped. She knows she has to care for her husband, the very same man she was ready to walk away from. But with the time and fresh perspective hes been given, Tom re-evaluates his life, and becomes determined to save his marriage. Can he once again become the man his wife fell in love with, or has he left it too late? My Everything is an unputdownable debut novel. It will make you cry, laugh, and stop to think about whats really important in life.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt My Everything, dnes za výhodnou cenu 245 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Hodder & Stoughton, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na My Everything

Martin
Recenze My Everything: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Hodder & Stoughton. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Hodder & Stoughton kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze My Everything a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu My Everything: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti My Everything Hodder & Stoughton

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace My Everything a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Hodder & Stoughton, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 245 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku My Everything:
- populární dodavatel a výrobce Hodder & Stoughton
- číslo EAN 9781473613638
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

My Everything Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
245 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Hodder & Stoughton

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Hodder & Stoughton

Informace k produktu

Pokud k produktu (My Everything) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Hodder & Stoughton), manuály, či podrobné složení k produktu 9781473613638 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Beletrie pro dospělé - Zobrazit více produktů