Info o Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem recenze, hodnocení a parametry

Informace: Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem Psychologie, komunikace Pláž

Popis produktu: Kniha Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem:Volné pokračování úspěšné inspirativní příručky Můžeš vše, co chcešŽít bez limitů můžeš začít právě teď. Tak, jak jsi, tam, kde jsi, se vším, co jsi. Je jen na tobě, jestli se pro to rozhodneš. Vše, co potřebuješ, máš už teď. Volné pokračování úspěšné inspirativní příručky Můžeš vše, co chceš. Nová dávka slovního kofeinu pro vaše každodenní nakopnutí. Šťavnatá inspirace pro vaše šťastné srdce. Vstupenka k vašim každodenním úsměvům a naplněným snům.Pro vás, kteří jste po přečtení první knihy k životu podle hlasu svého srdce nakročili, ale s dalším krokem váháte, nová motivace k tomu nechat váhání i přemítání a místo utrácení času se vysněnému životu i lásce vrhnout do náruče. Jednoduché návody a metody, jak probudit naše přirozené schopnosti, pomocí kterých se máme a můžeme stále cítit (i vypadat) jako když nám bylo ...náct. I když jste na svou vrozenou sílu a lásku, nejen k životu, zapomněli, ono je to všechno stále s vámi. Jako vaše dětské oblečení uložené ve skříni. Můžete jí otevřít a vzpomenout si, jak lehce se vám tehdy žilo. A že pokud chcete, může se vám stejně lehce žít i dnes. Stačí se nadechnout, třeba zavřít oči a prostě skočit. Ne za týden, nebo zítra, ale právě TEĎ.„Vaše duše dospět nemusí. Zůstane navždy stejná, i když jste o něco větší. Nemusíte se přestat smát, nemusíte se svých snů vzdát, ani když už vám dávno bylo osmnáct.“... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem, dnes za výhodnou cenu 192 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie, komunikace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie, komunikace Pláž, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem

Martin
Recenze Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Pláž. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Pláž kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem Pláž

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Pláž, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 192 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem:
- populární dodavatel a výrobce Pláž
- číslo EAN 9788090653573
- produkt je v kategorii Psychologie, komunikace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem Psychologie, komunikace
Výhodná cena
192 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie, komunikace Pláž

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie, komunikace Pláž

Informace k produktu

Pokud k produktu (Můžeš žít, jak chceš: Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Pláž), manuály, či podrobné složení k produktu 9788090653573 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.