Info o Moře plné srnců recenze, hodnocení a parametry

Informace: Moře plné srnců Lovecké a myslivecké Knižní klub

Popis produktu: Kniha Moře plné srnců:Námětem i stylem vyprávění navazuje autor na úspěšný Revír mého srdce. Tentokrát se na svých loveckých výpravách toulá revíry na Horňácku, Valašsku, kolem Sázavy či pod Pálavou nedaleko Mikulova. Za srnci, daňky, divočáky, muflony a jeleny jej provázejí pozoruhodní, samorostlí lidé. Je to vyprávění plné imaginace, které jako v prózách Jaromíra Tomečka nebo Oty Pavla mnohdy překračuje hranice loveckých zážitků.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Moře plné srnců, dnes za výhodnou cenu 189 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Lovecké a myslivecké.


Názory a komentáře


Názory na Moře plné srnců

Martin
Recenze Moře plné srnců: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Moře plné srnců a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Moře plné srnců: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Moře plné srnců Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Moře plné srnců a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 189 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Moře plné srnců:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024223988
- produkt je v kategorii Lovecké a myslivecké


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Moře plné srnců Lovecké a myslivecké
Výhodná cena
189 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Lovecké a myslivecké Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Lovecké a myslivecké Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Moře plné srnců) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024223988 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.