Info o Mistrovská výtvarná díla k vybarvování recenze, hodnocení a parametry

Informace: Mistrovská výtvarná díla k vybarvování Relaxační omalovánky SLOVART

Popis produktu: Kniha Mistrovská výtvarná díla k vybarvování:Právě se vydáváte na tvořivou výpravu světovým uměním od starobylého Egypta a italské renesance po mughalskou Indii a domorodou Austrálii, přes Leonarda a Lichtensteina, Michelangela a Miróa. Na této umělecké cestě spatříte díla největších mistrů výtvarného umění všech stylů a námětů včetně náboženství a mytologie, krajin a portrétů, zátiší, bitev, přírody a fantazie. Na těchto stránkách jsou obrazy pouze načrtnuté, čekají na váš osobní dotyk a zkrášlení. Volné prostory můžete vyplnit způsobem, který se líbí vám. Odstíny podobnými originálu, paletou barev, které upřednostňujete, nebo míšením a doplňováním metod umělců a vašich. U každé kresby se nachází reprodukce originálního díla a krátké shrnutí jeho historie a významu, takže se při vybarvování můžete i poučit. Tato kniha je vaším uměleckým studiem, v němž si můžete vytvořit vlastní sbírku mistrovských děl, která nebude mít nikdo jiný. Takže popadněte tužky, pastelky a barvy a můžete začít…... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Mistrovská výtvarná díla k vybarvování, dnes za výhodnou cenu 195 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Relaxační omalovánky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Relaxační omalovánky SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Mistrovská výtvarná díla k vybarvování

Martin
Recenze Mistrovská výtvarná díla k vybarvování: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Mistrovská výtvarná díla k vybarvování a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Mistrovská výtvarná díla k vybarvování: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Mistrovská výtvarná díla k vybarvování SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Mistrovská výtvarná díla k vybarvování a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 195 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Mistrovská výtvarná díla k vybarvování:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075293022
- produkt je v kategorii Relaxační omalovánky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Mistrovská výtvarná díla k vybarvování Relaxační omalovánky
Výhodná cena
195 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Relaxační omalovánky SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Relaxační omalovánky SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Mistrovská výtvarná díla k vybarvování) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075293022 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.