Info o Miniland Dětská váha Scaly Up recenze, hodnocení a parametry

Informace: Miniland Dětská váha Scaly Up Kojenecké váhy Miniland

Popis produktu: Digitální váha Miniland Scaly Up je určena pro děti od narození do 50 kg. Díky výměnnému nástavci je možné váhu používat pro ležící miminko i pro dítě, které na váze umí stát. Váha udává hmotnost s přesností na 10g a je proto ideální i pro přesné vážení váhových přírůstků miminka od narození. Uložení hodnoty hmotnosti posledního vážení dítěte umožňuje její porovnání se současnou hmotností. Váha je vybavena funkcí, díky které se automaticky odečte hmotnost např. pleny či ručníku, které použijete na podložení nebo zabalení dítěte. Indikátor baterií včas upozorní na nutnost výměny baterií. Pro úsporu baterií se váha automaticky vypne po určité době nečinnosti. Baterie 2xAA jsou součástí balení.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt Miniland Dětská váha Scaly Up , dnes za výhodnou cenu 2 399 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Kojenecké váhy.


Zobrazte se si nabídku zboží Kojenecké váhy Miniland, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz


Názory a komentáře


Názory na Miniland Dětská váha Scaly Up

Martin
Recenze Miniland Dětská váha Scaly Up : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Miniland. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Miniland kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Miniland Dětská váha Scaly Up a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Miniland Dětská váha Scaly Up : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Miniland Dětská váha Scaly Up Miniland

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Miniland Dětská váha Scaly Up a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz Miniland, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Miniland Dětská váha Scaly Up :
- populární dodavatel a výrobce Miniland
- číslo EAN 8413082890414
- produkt je v kategorii Kojenecké váhy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Miniland Dětská váha Scaly Up
					
				 Kojenecké váhy
Výhodná cena
2 399 Kč
Dostupnost
Skladem 06.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Kojenecké váhy Miniland

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Kojenecké váhy Miniland

Informace k produktu

Pokud k produktu (Miniland Dětská váha Scaly Up ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Miniland), manuály, či podrobné složení k produktu 8413082890414 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.