Info o Miniland Dětská váha Baby Scale recenze, hodnocení a parametry

Informace: Miniland Dětská váha Baby Scale Kojenecké váhy Miniland

Popis produktu: Digitální váha je určena pro děti od narození do 20 kg. Váha je vybavena funkcí, díky které je možné přesně zvážit i dítě, které se během vážení pohybuje. Indikátor baterií včas upozorní na nutnost výměny baterií. Pro úsporu baterií se váha automaticky vypne po určité době nečinnosti. Baterie 3xAAA jsou součástí balení.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt Miniland Dětská váha Baby Scale , dnes za výhodnou cenu 1 549 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Kojenecké váhy.


Zobrazte se si nabídku zboží Kojenecké váhy Miniland, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz


Názory a komentáře


Názory na Miniland Dětská váha Baby Scale

Martin
Recenze Miniland Dětská váha Baby Scale : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Miniland. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Miniland kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Miniland Dětská váha Baby Scale a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Miniland Dětská váha Baby Scale : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Miniland Dětská váha Baby Scale Miniland

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Miniland Dětská váha Baby Scale a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz Miniland, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Miniland Dětská váha Baby Scale :
- populární dodavatel a výrobce Miniland
- číslo EAN 8413082891879
- produkt je v kategorii Kojenecké váhy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Miniland Dětská váha Baby Scale
					
				 Kojenecké váhy
Výhodná cena
1 549 Kč
Dostupnost
Skladem 06.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Kojenecké váhy Miniland

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Informace k produktu

Pokud k produktu (Miniland Dětská váha Baby Scale ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Miniland), manuály, či podrobné složení k produktu 8413082891879 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Prodeti.cz najít tyto produkty:
Kojenecké váhy - Zobrazit více produktů