Info o Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ... recenze, hodnocení a parametry

Informace: Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ... Romány a povídky BRIO

Popis produktu: Kniha Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ...:„Tatínek říká, že jsem jeho sluníčko. Ale já jsem sluníčko nikdy neviděla. Jen cítím, jak mě hřeje. Ani svoje hračky nevidím. Ožijí, až když se jich dotknu prsty. To však není zázrak. Víte, já jsem slepá. Svět vidím rukama a ušima, a trochu dokonce i nosem a jazykem.“ Takhle se čtenářům představí sedmiletá Mimi. Její svět ale vůbec není nudný. Spolu s neposednou Lízou, která bydlí v jejich domě, poznává sousedy a prožívá jedno dobrodružství za druhým. Zrak najednou není důležitý a i dny jsou plné nekonečné fantazie, překvapení, tajemna, vzrušení… Dozvíte se třeba, jestli tety švadleny zachránily s Mimi a Lízou v látkové džungli osamělého krokodýla nebo jak to dopadlo na Štědrý den s pejskem z Dárečkova. Příběhy s krásnými obrázky vám kromě chvil, kdy se vám bude napětím tajit dech, přinesou i jasnější pohled na to, co je v životě důležité a hezké.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ..., dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány a povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány a povídky BRIO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ...

Martin
Recenze Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ...: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce BRIO. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky BRIO kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ... a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ...: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ... BRIO

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ... a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro BRIO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ...:
- populární dodavatel a výrobce BRIO
- číslo EAN 9788075292797
- produkt je v kategorii Romány a povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ... Romány a povídky
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány a povídky BRIO

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány a povídky BRIO

Informace k produktu

Pokud k produktu (Mimi a Líza: Jedna má oči pořád zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se dívají, ...) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (BRIO), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075292797 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.