Info o Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně recenze, hodnocení a parametry

Informace: Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně Křesťanství Academia

Popis produktu: Kniha Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně:Kniha poprvé přináší českému čtenáři přehled dějin pronikání hlavních katolických řádů do Číny od prvních kroků Evropanů na čínské půdě na začátku 16. století až do konce 17. století, tedy do období před dočasným zákazem křesťanství v Číně (1724). Autor události zasazuje do širšího rámce vztahů mezi tehdy hlavními světovými mocnostmi – Španělskem, Portugalskem, Svatým stolcem a Francií, které se účastnily misionářské práce v Číně v době dynastie Ming a počátku dynastie Čching. Upozorňuje na odlišnosti v přístupu jednotlivých řádů k evangelizaci obyvatel Číny. Publikace je rozdělena do dvou částí. První oddíl seznamuje s dějinami pronikání katolického křesťanství do Číny, zatímco druhý přináší spíše encyklopedickou formou informace o historii působení jednotlivých jezuitů v Číně.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně, dnes za výhodnou cenu 333 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Křesťanství.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Křesťanství Academia, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně

Martin
Recenze Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Academia. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Academia kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně Academia

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Academia, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 333 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně:
- populární dodavatel a výrobce Academia
- číslo EAN 9788020026804
- produkt je v kategorii Křesťanství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně Křesťanství
Výhodná cena
333 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Křesťanství Academia

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Křesťanství Academia

Informace k produktu

Pokud k produktu (Mezi tolerancí a intolerancí: První dvě století novověkých katolických misií v Číně) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Academia), manuály, či podrobné složení k produktu 9788020026804 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.