Info o Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) recenze, hodnocení a parametry

Informace: Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) Monokulární Meopta

Popis produktu: Spektiv Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) : Spektiv Meopta Meostar S1 75 je absolutní špička ve své cenové kategorii. Tělo spektivu je vyrobeno z hliníku a pryskyřice s karbonovými vlákny. Uvnitř je ukryt optický systém, který disponuje technologií antireflexních vrstev MeoBright5501. Spektiv Meostar S1 75 má díky této technologii křišťálově čistý obraz. Díky tomu, že je spektiv plněn dusíkem, je odolný proti zamlžení. Spektiv MeoStar S1 75 HD je vybaven nízkodisperzními fluoridovými skly, která přináší maximální rozlišení i kontrast s věrným barevným podáním v celém zorném poli. Klíčové vlastnosti spektivu Meopta Meostar S1-75 HD Spektiv Meostar S1-75 má tělo z hliníku a pryskyřice s karbonovými vláknyVyužití technologie antireflexních vrstev MeoBright 5501 pro čistý obrazSpektiv je vodotěsný a odolný proti zamlženíŠiroká centrální objímka pro pohodlné zaostřeníIntegrovaná sluneční clonaPrecizně vybroušený hranolový systém umožňuje dlouhé pozorování bez únavy zrakuStativový závit 1/4-20Nízkodiperzdní fluoridová skla dodávají maximální kontrast a věrné barevné padání ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) , dnes za výhodnou cenu 21 831 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Monokulární.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Monokulární Meopta, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Meopta MeoStar S1-75 HD (APO)

Martin
Recenze Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Meopta. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Meopta kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) : S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) Meopta

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Meopta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 21 831 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) :
- populární dodavatel a výrobce Meopta
- číslo EAN 8594050731783
- produkt je v kategorii Monokulární


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Meopta MeoStar S1-75 HD (APO)  Monokulární
Výhodná cena
21 831 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Monokulární Meopta

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Monokulární Meopta

Informace k produktu

Pokud k produktu (Meopta MeoStar S1-75 HD (APO) ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Meopta), manuály, či podrobné složení k produktu 8594050731783 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Monokulární - Zobrazit více produktů