Info o Medicína mezi jedinečným a univerzálním recenze, hodnocení a parametry

Informace: Medicína mezi jedinečným a univerzálním Klasická medicína Pavel Mervart

Popis produktu: Kniha Medicína mezi jedinečným a univerzálním: Publikace si klade za cíl představit jedinečný charakter medicíny jakožto disciplíny rozkročené jak ve sféře přírodních, tak humanitních věd a pohybující se sice na bázi všeobecně platných zákonů, zároveň však ustavičně konfrontované se singularitou v podobě jedinečné a neopakovatelné osobnosti každého pacienta, ale přirozeně také lékaře. Téma je nasvíceno různými aspekty, které představují vztah mezi zdravím a nemocí, mezi pacientem a lékařem, mezi medicínou a ostatními vědami, mezi teorií a terapií, mezi individuálním terapeutickým přístupem založeným na osobní zkušenosti, empatii a intuici a nezaujatým či objektivním přístupem lékařské vědy. Jednotlivé studie, jejichž autory jsou renomovaní badatelé a lékaři stejně jako začínající vědci, objímají široký časový záběr od Hippokrata po současnost a nabízejí pohled filosofie i historie lékařství, antropologie a epistemologie, a také mimořádně zajímavé reflexe ze sféry současné lékařské praxe (psychiatrie, geriatrie, systémové medicíny); tato reflexe se mnohdy dotýká samotných základů fungování současného biomedicínského komplexu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Medicína mezi jedinečným a univerzálním, dnes za výhodnou cenu 283 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Klasická medicína.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Klasická medicína Pavel Mervart, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Medicína mezi jedinečným a univerzálním

Martin
Recenze Medicína mezi jedinečným a univerzálním: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Pavel Mervart. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Pavel Mervart kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Medicína mezi jedinečným a univerzálním a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Medicína mezi jedinečným a univerzálním: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Medicína mezi jedinečným a univerzálním Pavel Mervart

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Medicína mezi jedinečným a univerzálním a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Pavel Mervart, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 283 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Medicína mezi jedinečným a univerzálním:
- populární dodavatel a výrobce Pavel Mervart
- číslo EAN 9788074650529
- produkt je v kategorii Klasická medicína


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Medicína mezi jedinečným a univerzálním Klasická medicína
Výhodná cena
283 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Klasická medicína Pavel Mervart

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Klasická medicína Pavel Mervart

Informace k produktu

Pokud k produktu (Medicína mezi jedinečným a univerzálním) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Pavel Mervart), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074650529 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.