Info o Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty recenze, hodnocení a parametry

Informace: Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty Výprodej Ikar

Popis produktu: Kniha Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty: Tato kniha představuje „jinou“ Alžbětu, dítě své doby, kultovní postavu dekadence. Ve čtyřiceti letech císařovna Alžběta zmizela z veřejného života. Psala básně, odjížděla na dlouhé cesty, sbírala antické předměty, osvojovala si vědomosti o uměleckých směrech a způsobech myšlení fin de siecle, inscenovala sama sebe jako královnu víl Titanii ve vile Hermes – a žila touhou po smrti.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Výprodej.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Výprodej Ikar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty

Martin
Recenze Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ikar. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ikar kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty Ikar

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ikar, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty:
- populární dodavatel a výrobce Ikar
- číslo EAN 9788024926810
- produkt je v kategorii Výprodej


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty Výprodej
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Výprodej Ikar

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Výprodej Ikar

Informace k produktu

Pokud k produktu (Mé srdce je z kamene: Temná stránka císařovny Alžběty) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ikar), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024926810 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Výprodej - Zobrazit více produktů