Info o Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou recenze, hodnocení a parametry

Informace: Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou Filozofie Metafora, s.r.o.

Popis produktu: Kniha Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou:Průkopník kvantové teorie, Max Planck, kdysi šokoval celý svět tvrzením, že existuje jakýsi zdroj, v němž se rodí úplně vše, co tvoří náš svět. Autor této knihy pátral více než dvacet let po prastarých znalostech a nacházel tajemství onoho Božského zdroje zašifrované v posvátných spisech z odlehlých egyptských, peruánských či tibetských klášterů a v zapomenutých textech. A co je nejpřekvapivější - současná věda jejich odkaz potvrzuje! Kniha, kterou máte před sebou, boří mnohé zavedené názory. Seznámí nás s dvaceti klíči vědomého tvoření, s jejichž pomocí lze proměnit zázraky imaginace v životní realitu. Srozumitelně podanými vědeckými poznatky a vylíčením skutečných lidských příběhů nás dovede k přesvědčení, že to jediné, co nás omezuje, je jen a jen naše mysl. Staňme se tedy vědci ve své soukromé laboratoři a stvořiteli svého vlastního vzrušujícího světa.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou, dnes za výhodnou cenu 219 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Filozofie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Filozofie Metafora, s.r.o., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou

Martin
Recenze Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Metafora, s.r.o.. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Metafora, s.r.o. kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou Metafora, s.r.o.

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Metafora, s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou:
- populární dodavatel a výrobce Metafora, s.r.o.
- číslo EAN 9788073591533
- produkt je v kategorii Filozofie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou Filozofie
Výhodná cena
219 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Filozofie Metafora, s.r.o.

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Filozofie Metafora, s.r.o.

Informace k produktu

Pokud k produktu (Matrix Božský zdroj: Most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Metafora, s.r.o.), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073591533 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.