Info o Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost recenze, hodnocení a parametry

Informace: Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost Levné elektro SLOVART

Popis produktu: Kniha Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost: Zápasí vaše děti s domácími úkoly z matematiky? Máte potíže rozumět látce, které se děti ve škole učí? Knihu Matematika potřebuje každý znechucený rodič. Představuje inovativní vizuální přístup, v němž se barevné grafy a ilustrace prolínají s podrobnými návody a postupy, čímž činí matematiku mnohem srozumitelnější. Tento neocenitelný průvodce, který pokrývá hlavní témata, od základní aritmetiky po geometrii a od algebry po statistiku, umožňuje rodičům a dětem řešit společně i ty nejzapeklitější problémy. Nejistým dodá potřebnou jistotu, pomůže jim odbourat stres pramenící ze zbytečných obav a jasně a srozumitelně jim vysvětlí i ty nejobtížnější aspekty tohoto předmětu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost, dnes za výhodnou cenu 297 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost

Martin
Recenze Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073912239
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost Levné elektro
Výhodná cena
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Matematika Spolu to zvládneme: Čísla, geometrie, trigonometrie, algebra, statistika, pravděpodobnost) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073912239 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.