Info o Matematika: 100 objevů, které změnily historii recenze, hodnocení a parametry

Informace: Matematika: 100 objevů, které změnily historii Matematika SLOVART

Popis produktu: Kniha Matematika: 100 objevů, které změnily historii: Poznání není samozřejmé, mnoho lidských myslí jej muselo hledat a krok za krokem se přibližovat pravdě. Tato kniha jde po stopách díla největších matematiků v historii, od pravěku do současnosti. Ve vyprávění se objevují nejproslulejší matematici všech dob: Pythagoras, jehož láska k číslům vedla k násilné smrti a pravděpodobně se z něj kvůli ní stal vrah; Fibonacci, jehož rady pro účetní změnily způsob sčítání; a Descartes, který se inspiroval mouchou, a přeměnil čísla na tvary a naopak, a navždy tak změnil matematiku. Vydejte se na cestu, která vás zavede dál, než kam sahají vaše vzpomínky na školu, a získejte alespoň malou představu o možnostech a síle matematiky.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Matematika: 100 objevů, které změnily historii, dnes za výhodnou cenu 364 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Matematika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Matematika SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Matematika: 100 objevů, které změnily historii

Martin
Recenze Matematika: 100 objevů, které změnily historii: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Matematika: 100 objevů, které změnily historii a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Matematika: 100 objevů, které změnily historii: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Matematika: 100 objevů, které změnily historii SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Matematika: 100 objevů, které změnily historii a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 364 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Matematika: 100 objevů, které změnily historii:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073917708
- produkt je v kategorii Matematika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Matematika: 100 objevů, které změnily historii Matematika
Výhodná cena
364 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Matematika SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Matematika SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Matematika: 100 objevů, které změnily historii) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073917708 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Matematika - Zobrazit více produktů