Info o Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu Relaxační omalovánky Alpress

Popis produktu: Kniha Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu: Tvůrčí činnost, jakou je vybarvování spletitých mandal, a  nezbytné úvahy o výsledném obrazci vedou k rozjímání, které snižuje stres a  přináší vnitřní klid. Buddhisté a hinduisté používají tradiční mandaly k meditaci a uzdravování. Nastupte svou cestu k duševní rovnováze s touto knihou, která obsahuje devadesát tajemně krásných mandal v mnoha rozmanitých stylech a  vzorech. Je to jedinečná příležitost, kdy si uděláte čas jen pro sebe, přičemž umělecky tvoříte a  účinně relaxujete.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu, dnes za výhodnou cenu 140 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Relaxační omalovánky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Relaxační omalovánky Alpress, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu

Martin
Recenze Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Alpress. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Alpress kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu Alpress

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Alpress, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 140 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu:
- populární dodavatel a výrobce Alpress
- číslo EAN 9788075431042
- produkt je v kategorii Relaxační omalovánky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu Relaxační omalovánky
Výhodná cena
140 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Relaxační omalovánky Alpress

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Relaxační omalovánky Alpress

Informace k produktu

Pokud k produktu (Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Alpress), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075431042 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.